DOBRY konkurs urodzinowy z nagrodami!

Za: farm3-static-flickr-com

Za: farm3-static-flickr-com

Tym razem z innej beczki, ot tak żeby osłodzić ból nieuchronnie nadchodzącego poniedziałku. W związku z czwartą rocznicą założenia niniejszego bloga, udało nam się zdobyć jeden podwójny bilet do pewnego krakowskiego kina studyjnego. Aby go zdobyć, wystarczy wziąć udział w naszym małym, urodzinowym konkursie. Szczegóły poniżej…

Zadanie jest proste i z gatunku “kto pierwszy ten lepszy”. Wystarczy 1) dać komentarz: “100 LAT!!!” pod jedną z naszych recenzji wraz ze swoim emailem. A konkretniej — 2) pod pierwszą (chronologicznie!) recenzją, ZŁEGO filmu, który jest tak katastrofalnie zły, że… popełniliśmy jego recenzję aż dwa razy! Jest to jedyne dzieło, o jakim można było dwukrotnie przeczytać na naszym blogu.

Jak tylko pojawi się komentarz, skontaktujemy się ze Szczęśliwcem, celem dogadania odbioru biletu.

Do wygrania są — sprecyzujmy — podwójne zaproszenie na dowolny seans filmowy w znanym i lubianym Kinie Pod Baranami. Prosimy zatem o wybaczenie i zrozumienie wszystkich naszych Czytelników mieszkających na co dzień poza grodem Kraka, ale bilet jest do zrealizowania tylko w rzeczonym przybytku. Za rok postaramy się bardziej.

Nie musimy chyba dodawać, że Autorzy obu wspisów o jakże feralnym filmie są siłą rzeczy zdyskwalifikowani z konkursu:)

Wiecie, o jakim filmie mowa? Zatem powodzenia i miłego kopania po blogu.

Współautorzy

Za: cinemafanatic-files-wordpress-com

Za: cinemafanatic-files-wordpress-com

2 myśli nt. „DOBRY konkurs urodzinowy z nagrodami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *